Adobe Lightroom

Adobe Lightroom fotoğraflarınızı organize ederken düzenleyebileceğiniz ve
aynı zamanda paylaşım yapabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme programıdır.

Adobe Lightroom fotoğraflarınızı organize ederken düzenleyebileceğiniz ve aynı zamanda paylaşım yapabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme programıdır. Yazılımı ios ve adroid işletim sistemine sahip bütün cihazlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz yer ve zamanda çalışmalarınızı devam ettirebilir ve paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Adobe Lightroom ile İstediğiniz Yer ve Zamanda Fotoğraflarınızı Düzenleyin

Adobe Lightroom nereye giderseniz gidin hep sizinle. İster mobil cihazlarınızdan ister tabletinizden fotoğraflarınızı düzenleyip kolayca görüntüleyebilir, böylece karmaşık arşivlerden kurtulun. Birbirinden yaratıcı düzenlemelerinizi her zaman arkadaşlarınızla hızlıca paylaşın.

Fotoğraflarınız Artık Orjinal Halinden Çok Daha Etkileyici

Ne yazık ki fotoğraflarımız her zaman hayal ettiğimiz gibi çıkmaz. Gözümüzün gördüğü görüntü ile objektifin gördüğü manzara çoğu zaman birbirinden çok farklıdır. İşte tam bu noktada devreye bu fotoğraf düzenleme yazılımı giriyor. Hayal ettiğiniz görüntü için her türlü özellik bu yazılımda mevcut. Fotoğraflarınızın renklerini değiştirebilir, ışık ayarlarıyla oynayabilir hatta küçük netleme sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca Panoramik fotoğraflarınız sınır geçişlerinde ortaya çıkan sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Başka bir özellik de pozlamayı otomatik senkronize ederek hareketli cisimlerin netlik sorunlarının ortadan kalkmasını sağlar. Cihazlarınızın tümünde düzenlemeler yapabildiğiniz gibi direkt tarayıcınızdan da düzenlemeler yapabilirsiniz.

Düzenlemelerinizi Tüm Dünya ile Paylaşın

Fotoğraflarınızı doğrudan Adobe Stock ile paylaşarak milyonlarca insana ulaştırabilirsiniz. Böylece ürünlerinizi çok fazla kişinin görmesini sağlayabilir, gerekirse satabilir ayrıca kendinizi geliştirme adına güzel yorumlar alabilirsiniz.

Adobe Lightroom Preset Özelliği

Bildiğimiz gibi Adobe Lightroom bir fotoğram düzenleme yazılımı. Aynı zamanda düzenlemelerimizi hızlı bir şekilde sosyal medyada da paylaşabiliyoruz. Ayrıca bu yazılımın içinde var olan Preset özelliği bize hazır tasarımlar sunuyor ve çok hızlı bir şekilde tasarlayıp paylaşım yapmamızı sağlıyor.