Genel Sektör

Grid Group, ticaret ve üretim yapan firmaların hemen hemen tüm fonksiyonlarını karşılamak üzere geliştirdiği
ileri teknoloji çözümleriyle hizmet vermektedir.

Günümüzde üretim yapan firmaların karşılaştığı en temel problem artan rekabet koşullarında kar marjlarının son derece azalmasıdır. Fiyatın artık firma tarafından değil piyasa tarafından belirlenmesi ortamında karlılığı arttırmanın en temel yolu aşağıdaki unsurlardır.

  • Satış gelirlerini arttırmak
  • Maliyetleri düşürmek
  • Varlıklarınızı ve yatırımlarınızı optimize etmek
  • Operasyonlarınızı Etkinleştirerek

Karlılığınızı Arttırın.

Gelirlerin arttırılması, yaratıcı fonksiyonel ürünler yapıp bunları mükemmel bir müşteri hizmeti vermeyi gerektirir.

Maliyetlerin düşürülmesi için, iyi planlama, en uygun tedarik zinciri çalışmaları ve firma içerisinde ciddi verimlilik artışı lazımdır.

Varlıkların optimizasyonu, otomasyon, koruyucu bakım ve en uygun yerleşimi gerektirir.

Bu yaklaşım beraberinde fonksiyonel ve şirket ihtiyaçlarına uygun bir ERP çözümüne ihtiyaç gösterir.

Grid Group size bu fonksiyonlarınızı en iyi şekilde uygulayabilecek çözümü sunuyor. Zira Grid Group, ticaret ve üretim yapan firmaların hemen hemen tüm fonksiyonlarını karşılamak üzere geliştirdiği ileri teknoloji çözümleriyle hizmet vermektedir.


Genel Sektör, Günümüzde üretim yapan firmaların karşılaştığı en temel problem artan rekabet koşullarında kar marjlarının son derece azalmasıdır. Fiyatın artık firma tarafından değil piyasa tarafından belirlenmesi ortamında karlılığı arttırmanın en temel yolu aşağıdaki unsurlardır.

  • Satış gelirlerini arttırmak
  • Maliyetleri düşürmek
  • Varlıklarınızı ve yatırımlarınızı optimize etmek
  • Operasyonlarınızı etkinleştirerek karlılığınızı arttırın.

Gelirlerin arttırılması, yaratıcı fonksiyonel ürünler yapıp bunları mükemmel bir müşteri hizmeti vermeyi gerektirir.Genel sektör maliyetlerin düşürülmesi için, iyi planlama, en uygun tedarik zinciri çalışmaları ve firma içerisinde ciddi verimlilik artışı lazımdır.

Varlıkların optimizasyonu, otomasyon, koruyucu bakım ve en uygun yerleşimi gerektirir. Bu yaklaşım beraberinde fonksiyonel ve şirket ihtiyaçlarına uygun bir ERP çözümüne ihtiyaç gösterir.Grid Group size bu fonksiyonlarınızı en iyi şekilde uygulayabilecek çözümü sunuyor. Zira Grid Group, ticaret ve üretim yapan firmaların hemen hemen tüm fonksiyonlarını karşılamak üzere geliştirdiği ileri teknoloji çözümleriyle hizmet vermektedir.