Grup Şirketlerimiz

Güçlü yatırımları ve bünyesine kattığı grup şirketleri ile faaliyet alanını genişleten Grid Group hali hazırda sağlık,ulaşım,endüstri,inşaat,finans ve genel sektörde hizmet vermektedir.

Techyurt, Yazılım Nitelikli Uzman Kadromuz ve Uçtan Uca Çözüm Sağlayan Geniş Portföyümüz ve Çözüm Odaklı Yaklaşım ile Sektörün önde gelen isimlerinin işbirliği ile temelleri atılan Tech-Yurt projesi, bilişim ve teknoloji sektöründe yenilikçi birçok projeye imza atmıştır. Gerçekleşen bu ortaklıkta sektörde rakiplerinin yanında yer alan Tech-Yurt; uzman deneyimleri ve dinamik alt yapısı ile uluslararası markaların tercih edilen yeni tedarikçisi olmayı sağlamıştır.


Süper Entegratör 25 yıllık sektör tecrübesi ve bilgi birikiminin ardından güncel ihtiyaçlara uygun VIP e-dönüşüm hizmeti vermek için %100 yerli sermaye ile kurulmuştur. Dijital dönüşümün en önemli konu başlıklardan biri olan e-Dönüşüm alanında projeler geliştirirken, bu alanda kurumların farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere nitelikli çalışan kadrosu ile dijital dönüşüm yolculuğunda kurumların yanında katma değerli hizmetlerle yer almaktadır.


OXYGEN SOCİAL Club SPOR VE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ ile Spora başlamak sizin için en iyi karar olurken oluşturduğunuz beslenme planı da sizin daha kaliteli bir yaşam oluşturmanızı sağlayacak özel programlar sunmaktadır.


PMTech, Yazılım Tabanlı Herşey (Software Defined Everything – SDX) teknolojileri konusunda uzman bir Çözüm Merkezidir. Tamamıyla Yazılım Tabanlı teknolojiler üzerine odaklanarak Türkiye’deki kanal iş ortakları ekosistemi üzerinden son kullanıcılara SDx çözümleri ulaştırmaktayız.