Adobe Muse

Adobe Muse, kod yazmaya gerek kalmadan web sitesi tasarlamanızı sağlayan bir yazılımdır.
Kod yazmayı bilmeden tasarım yapmanıza yardımcı olur.

Adobe Muse kod yazmaya gerek kalmadan web sitesi tasarlamanızı sağlayan bir yazılımdır. Kod yazmayı bilmeden hızlı bir şekilde tasarım yapmak isteyenler bu programı kullanarak eşsiz siteleri kolay ve hızlıca tasarlayabilirler. Ayrıca tasarlanan web sitelerini mobil sitelere de uyarlayabilme özelliğiyle hızlı bir şekilde tasarımlarınızı mobil kullanıcılara da ulaştırabilirsiniz.

Kod Yazmadan Kolayca Uyumlu Siteler Oluşturabilirsiniz

Yayınlanan son sürümün yardımıyla her cihazla uyumlu HTML siteler oluşturabilirsiniz. Yeni özellikler ile birlikte tüm ekran boyutlarında kaydırma efekti daha iyi desteklenmektedir. Yazılımda bulunan her boyutta destekleme özelliği, mobil cihazlar için de kolay tasarımlar yapmanızı sağlar. Ayrıca tasarımlarınızı mobil cihazlarda da tasarlamaya devam edebilirsiniz.

Typekit Marketplace özelliği ile birlikte büyük firmalardan font satın alabilir ve projelerinizde bu fontları kullanabilirsiniz. Typekit’in eşleme özelliği ile de dilediğiniz yerden fontlarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Boş Bir Sayfadan Bir İnternet Sitesi Yaratın

Adobe Muse aynı zamanda diğer bir Adobe yazılımı olan Creative Cloud ile koordineli bir şekilde çalışmaktadır. Yeni proje yapmaya çalışan bir üretici bile olsanız doğrudan uygulama içinden Creative Cloud’a ulaşarak örnek tasarımlardan ilham alabilirsiniz. Bu özellik sizin çok daha hızlı ve eskisinden çok daha kaliteli işlere imza atmanıza yardım eder. Aynı zamanda CreativeSyn c özelliği sayesinde masaüstü cihazınız ve mobil cihazlarınız birbiri ile koordineli bir şekilde çalışır. Bu da demek oluyor ki her an her yerde tasarımlarınızı kontrol edip rahatlıkla güncelleyebilirsiniz. Ayrıca son sürümü ile birlikte güncellenen menüler sayesinde kullanıcı dostu bir arayüz oluşturulmuştur.