DataCenter ve Hosting

Sağlık Teknolojileri DataCenter ve Hosting ile
bilişim alanındaki birçok disiplini destekleyecek ileri teknolojiler sunuyoruz.

Group sağlık hizmetleri yönetiminde katma değer odaklı çözümler sunarak hastane yönetimi, sağlık hizmetleri dizaynı, bakım mimarileri gibi birçok alana uzman kadrosuyla hizmet verir. Hastane hizmetleri konusunda sektör lideri olan firmamız 250’nin üzerinde hastane yönetimi tecrübesiyle Türkiye’de ve yurt dışında birçok projede aktif görev almıştır. Benzersiz sağlık hizmetleri bakımı, hastane süreçlerinin yönetimi ve inşaat projelerinin her aşamasında görev alan ekimiz hastana yönetimi başta olmak üzere sağlık süreçleri yönetimine aktif rol oynar.

Sağlık Hizmetleri Operasyonları Yönetim Hizmetleri

Bilinmeyen, gereksiz ve verimsiz işletme karmaşıklığını azaltmak için süreç değişkenliği, hasta ihtiyacına karşılık gelen gerekli personellerin temini, ekipman tedariği gibi birçok alanda destek sağlanır.
Sorunlarınızı tanımlamak için etkin bir şekilde çalışırken, kaliteli hasta bakımı vermeye odaklanmaya devam etmeyi ve sağlık yönetimini iyileştirmek için alanında operasyonel anlamda sektörün liderleriyle birlikte çalışmayı amaç ediniyoruz.

Sağlık Hizmetleri Organizasyonel Geliştirme Hizmetler

Organizasyonel gelişim hizmetlerinizle hasta memnuniyetini ve hasta kalıcılığınızı artırmak adına size yardımcı olacak yolları geliştirmeyi baz nokta olarak alıyoruz. Grid Group Sağlık Hizmet Yönetim Hizmetleri ekibi ile organizasyonu tam potansiyele ulaştırmak ve sağlık hizmetleri değişim yönetimi süreçlerinizi ölçümleyerek tam donanımlı teknik kadrosu ile süreçlerinizi iyileştirir.

Uygulama Mükemmelliği

Performans ve kaynak geliştirme girişimleriniz yalnızca uygun seviyedeki değişim liderliği ile başarılı olabilir. Metodolojilerimiz, ölçülebilir sonuçlar elde etmek için tasarlanmış vizyoner bir bakış açısına sahiptir. Grid Group olarak organizasyonunuzun belirlediği hedeflere ulaşmak için değişiklikleri ve isterleri planlamak, yürütmek ve değerlendirmek yoluyla ayrı şekilde sağlık sektöründe uzmanlaşmış insan kaynakları kadromuzla nitelikli bir yaklaşım getiriyoruz.

Uçtan Uca Sağlık Hizmetleri Çözümleri

  • Tahmini Bütçeleme Hizmetleri,
  • Departman Bağımsız Süreç İyileştirme,
  • Hastane Maliyet Yönetimi,
  • Operasyonel Verimlilik,
  • Verimlilik Yönetimi,
  • Operasyonların Etkinliği,
  • Ekip Koordinasyonu,
  • Bilişim Hizmetleri,
  • Performans Ölçümleme