Oracle Primavera Eğitim ve Danışmanlık

Bugünün proje yöneticisi ve programlayıcıları en çok kontrol ettikleri tek şeye ihtiyaç duyuyorlar. Oracle'ın Primavera P6 Proje Yönetimi yazılımı endüstri standardıdır ve size bu kontrolü sağlar.

Şirketlerin uyguladığı projelerde küçük bir hata bile çok büyük telafisi olmayan zararlara yol açmaktadır. Bu zararlar maddi ve prestijsel kayıplara sebep olmaktadır. Özellikle oracle sisteminde şirketlerin uzman personelden destek alması gerekliliğini yadsınamaz bir gerçektir. Uzman kadromuz birçok kez oracle veritabanı ve uygulamaları kurulum, performans artışı ve düzenli bakım, versiyon yükseltme gibi oracle ile olan her işlemi büyük bir hassasiyet ile gerçekleştirmektedirler.

Grid Group, Primavera Project Management yazılımının tüm sürümleri için Oracle Primavera eğitimi sağlar. Primavera Project Planner'dan (P3) tüm iyileştirme değişikliklerinde ilerleme konusunda uzmanız. Primavera uygulamasını ve Primavera P6'ya öğrenmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgi birikimine sahibiz. Öncelikli olarak geri dönüş / bakım işleri ve yapımında Primavera uygulamaları ile çalışıyoruz. Bu aktiviteler, programlama araçları ve yeteneklerinin geniş repertuarı kurmak ve kullanmak için Primavera P6 hakkında derinlemesine bilgi gerektirir. Programlama gereksinimleriniz ne olursa olsun, Grid Group, projelerinizi zamanında planlamak ve bitirmek için zamanlama, durumunuzu bildirmek ve gereksinimleri öngörmek için deneyim ve hayal gücüne sahiptir.