Database Danışmanlık

Sektörlere çözüm sunarak sektörde olmak, kalite ve risk yönetimine odaklanmaya devam ederken sınıfının en iyisi araçlara, şablonlara ve hızlandırıcılara sahibiz. Özetle, işletme genelinde rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmak için endüstri, teknoloji ve Oracle uzmanlığını birleştiriyoruz.

Şirketlerin uyguladığı projelerde küçük bir hata bile çok büyük telafisi olmayan zararlara yol açmaktadır. Bu zararlar maddi ve prestijsel kayıplara sebep olmaktadır. Özellikle oracle sisteminde şirketlerin uzman personelden destek alması gerekliliğini yadsınamaz bir gerçektir. Uzman kadromuz birçok kez oracle veritabanı ve uygulamaları kurulum, performans artışı ve düzenli bakım, versiyon yükseltme gibi oracle ile olan her işlemi büyük bir hassasiyet ile gerçekleştirmektedirler.

Oracle Database Hizmetleri

Oracle uygulama uygulamalarının yaşam döngüsünün tam yönetimini sağlıyoruz ve karmaşık Oracle E-Business Suite ve Oracle Application Server sorunlarını gidermek için deneyime sahibiz - işinizin en az maliyet veya kesintiyle işinizin doğru yapılmasını sağlamak . Oracle E-Business hizmetleri Oracle E-Business Suite ile birlikte gelen tüm seçeneklerde gezinmenize ve sizi aşağıdakilerle başarıya götürmenize yardımcı olacağız: Oracle E-Business Suite (EBS) Kurulumu Fusion Middleware bileşenleri ile entegrasyon Oracle EBS yükseltme planlama ve yürütme Oracle Cloud Uygulamaları ile Entegrasyon Oracle EBS operasyonel desteği Tek oturum açma yapılandırması Tasarlanmış sistemlere geçiş Bulut geçiş planlaması ve dağıtımı Oracle veritabanı entegrasyonu ve yapılandırması