Adobe Dreamweaver

Adobe Dreamweaver ile
bilişim alanındaki birçok disiplini destekleyecek ileri teknolojiler sunuyoruz.

Dreamweaver web tasarımcılarına yönelik bir Adobe ürünüdür. Yazılımcıların her boyuttaki ekranlarda tasarım yapmalarına yardımcı olur. Kullanıcılarının web sitelerinin kodlamalarının yapılması ve yönetilmesiyle ilgili hızlı yeniliklere açık bir arayüzdür.

Tüm Web Tarayıcılar ve Aygıtlar İçin Siteler Tasarlayın

Günümüzde web sitelerini tasarlamak kadar bu sitelerin mobil cihaz ve tabletlere uyumluluğu da oldukça önemlidir. Çoğu birey artık internet sitelerine bilgisayarlarından daha çok mobil cihaz ve tabletlerinden girmeyi tercih etmektedir. Adobe Dreamweaver da web siteleri oluşturup, oluşturulan bu web sitelerini doğrudan mobil cihazlara aktarmanızı sağlayacak bir Adobe yazılımıdır. Bu konularla yeni ilgilenen bireyler de yardım kılavuzu sayesinde kodlamaları çok daha hızlı bir şekilde yapabilirler. Ayrıca anlık hata denetimleri de projelerin eksiksiz ve hızlı ilerlemesine olanak sağlar. Hatta sitenizde yaptığınız değişiklikler anlık olarak bütün cihazlarda güncellenir ve önizlenebilir bir şekle gelir. Yeni “Git Desteği” ile ekibiniz çok verimli bir şekilde ekip çalışması yapabilir. Ürünün sistem gereksinimlerine de ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

Sıfırdan Bir Projeye İmza Atın

Dreamweaver aynı zamanda Adobe Creative Cloud ile koordineli bir şekilde çalışmaktadır. Yeni proje yapmaya çalışan bir üretici bile olsanız doğrudan uygulama içinden Creative Cloud’a ulaşarak örnek tasarımlardan ilham alabilirsiniz. Böylece çok daha hızlı ve kaliteli işlere imza atabilirsiniz. Aynı zamanda CreativeSync sayesinde masaüstü cihazınız ve mobil cihazlarınız birbiri ile koordineli bir şekilde çalışır. Bu da demek oluyor ki her an her yerde tasarımlarınızı kontrol edip güncelleyebilirsiniz.