Adobe After Effects

Adobe After Effects 2 ve 3 boyutlu ortamlarda hareketli grafikler ve
görsel efektler yaratmanıza olanak sağlayan bir Adobe ürünüdür.

After Effects 2 ve 3 boyutlu ortamlarda hareketli grafikler ve görsel efektler yaratmanıza olanak sağlayan bir Adobe ürünüdür. Aynı zamanda bu Adobe yazılımı yardımıyla videolarınızı hızlıca montajlayabilir, montajlara efektleri kolayca ekleyebilirsiniz. Adobe After Effects birçok film ve dizinin post prodüksiyon aşamasında kullanılır. Kullanım kolaylığı ve işlevselliği sayesinde sektörün en çok tercih edilen programlarından biridir.

Size A’dan Z’ye Yetebilecek Bir Yazılım

Adobe piyasaya çıkardığı son After Effects sürümü ile birlikte fikrinizin oluşum aşamasından bitiş aşamasına kadar her aşamasında kullanıcılarına tam destek sağlar. Temel grafikler paneli yardımı ile devamlı değişen parametrelere kolayca erişim ve projelerinde kullanım kolaylığı sağlayan Adobe ayrıca kameranın titremesinden oluşan netlik bozukluklarını da kolaylıkla ortadan kaldırılmasını sağlar. Adobe’un bu ürünü sayesinde kullanılması neredeyse imkansız olan kayıtları bile kullanılabilir hale getirip projelerinizde kullanın. Çeşitli destek programlarını kullanarak renkleri doğru bir biçimde tayin edin. GPU ile efektlerinizi eskisinden çok daha hızlı ve çok daha kaliteli yapın.

Profesyonel Projeleri Örnek Alarak Projenizi Üst Seviyelere Taşıyın

Adobe After Effects bir Creative Cloud parçasıdır. Bu demek oluyor ki ürün sayesinde sayısız projeye erişebilir ve bu projelerden ilham alabilirisiniz. Aynı zamanda Cloud özelliği ile tasarımlarınıza mobil cihazlardan da kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Adobe Creative Cloud aynı zamanda hazır şablonlar da içerir ve projelerinize bir başlangıç yapmanızda yardımcı olur. Adobe’un bu özellikleri ve ortamı sayesinde kendinizi geliştirmeniz çok daha kolay ve hızlı olacaktır. Ayrıca ürünün sistem özelliklerine erişebilmek için tıklayabilirsiniz.