Microsoft OneDrive

Microsoft OneDrive for Business kütüphanenizi eşitleyin ve böylece
masaüstünüzde dosyalar üzerinde çalışın ve çevrimdışı olsanız bile erişin.
Microsoft OneDrive

Dosyalarınızı Eşitleyin ve Çevrimdışı Çalışın

Microsoft OneDrive for Business kütüphanenizi eşitleyin ve böylece masaüstünüzde dosyalar üzerinde çalışın ve çevrimdışı olsanız bile erişin. Çevrimiçi olduğunuz her an güncellemeleriniz senkronize olur.
Microsoft OneDrive

Kişisel Ekip Sitenizi Oluşturun

Ekibinize en uygun ekip sitesini hazırlayın. Size uygun hale getirmek için renk ve stili ayarlayarak ve logonuzu ekleyerek kişiselleştirin. Ana sayfaya video ve sunumlar da ekleyebilirsiniz.

Microsoft OneDrive

Her Yerden Erişim

OneDrive for Business’ta oluşturduğunuz Word, Excel veya PowerPoint dokümanlarını depolayın ve Office Online ile web tarayıcınızdan görüntüleyin ve düzenlemeler yapın. Hareket halindeyken hızlıca değişiklikler yapabilmek için harika bir seçenek.
Microsoft OneDrive

Dosyalarınızı Paylaşın

OneDrive for Business, dokümanlar üzerinde iş birliği yapan küçük ekipler için ideal bir araçtır. Dosyalarınız siz bir tık ile başkaları ile paylaşana kadar gizlidir. Dosyalarınızı güvenli tutmak için dilediğiniz zaman görüntüleme veya düzenleme izinlerini değiştirin
Microsoft OneDrive

Geri Bildirimleri ve Gizliliği Yönetin

Sitenin içerisindeki yerleşik OneNote defterini toplantı notlarının, ekip süreçlerinin ve fikirlerin kaydedildiği yer olarak kullanın. Müşteri geri bildirimleri gibi verileri takip etmek için kişisel bir liste oluşturun. Veya gizli dokümanlar için bir doküman kütüphanesi oluşturun; bu dokümanları birisi eriştiği an uyarı almak için ayar yapabilirsiniz.
Microsoft OneDrive

Kurumunuzun Dışındaki Kişilerle Paylaşın

Kurumunuzun dışındaki kişilere sadece istediğiniz dokümanları görüntülemeleri, indirmeleri veya paylaşmaları için erişim izni verin. İş ortaklarıyla rapor paylaşmak veya müşterilerle iletişim kurmak için siteyi daha etkin bir şekilde kullanın ve bu sayede onlara da çevrimiçi veya çevrimdışı olmaları fark etmeksizin paylaştığınız dokümanlara erişimini sağlayın.
Microsoft OneDrive

Dosyalarınızı Herkesle Paylaşın

Dokümanınız daha geniş bir dağıtım için hazır olduğunda SharePoint Online’ı kullanarak ekip sitenize kaydedin. Dokümanı finalize ettiğinizde yerini ekibiniz ile paylaşın.
Microsoft OneDrive

Mobil Uygulamayı Kullanın

Android ve iOS’taki OneDrive for Business uygulaması sizi direk olarak dosyalarınıza ve klasörlerinize götürür. Tek tık ile iş dosyalarınızı Office uygulamalarında açabilir, paylaşabilir ve düzenleyebilirsiniz.
Microsoft Outlook

Birlikte Daha Çok İş Halledin

OneDrive for Business ve SharePoint Online ekibinizin birlikte, daha iyi çalışmasına yardımcı olur. Sorunsuz iş birliği sağlamak için dokümanlarını paylaşın ve birlikte yazın. Birlikte çalıştığınız kişilerle iletişim kurmak ve onlara bağlı kalmak için zengin içerikli kişisel ekip siteleri oluşturun.
Microsoft OneDrive

Gerçek Zamanlı Olarak Birlikte Yazın

Gerçek Zamanlı Olarak Birlikte Yazın

OneDrive for Business birçok farklı kişinin aynı anda, aynı doküman üzerinde çalışmasını sağlar. Kişiler düzenlemeler yaparken, yaptıkları değişiklikleri görebilirsiniz ve Skype for Business kullanarak değişiklikler üzerinde konuşmak için anlık mesaj atabilir veya arayabilirsiniz. Windows, iOS veya Android’daki OneDrive for Business uygulamalarında her hangi bir cihazdan birlikte yazın. Eğer yüz yüze toplantı yapıyorsanız, OneNote notlarınızı veya notlar aldığınız beyaz tahtayı kaydedin ve ekibinizle paylaşın.