ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ


oracleoracle

Oracle

Yazılım, Donanım

Kaliforniya, ABD

145 ülkede hizmet veren, aynı zamanda sunduğu yazılım ve araçlarla milyonlarca kişi tarafından tercih edilen Oracle, Grid Group'un iş ortaklarından biridir.


microsoftmicrosoft

Microsoft

Bilgisayar yazılım ve donanımı,Tüketici elektroniği, Akıllı Telefon

ABD

Windows, Xbox ve Lumia gibi ürünleriyle tanınan, ABD merkezli büyük yazılım ve bilişim şirketidir. Ayrıca iş ve eğlence dünyası için geliştirdiği donanımlar ile de adından söz ettirmektedir.


huaweihuawei

Huawei

Bilgisayar Teknolojisi, Telekomünikasyon

Çin Halk Cumhuriyeti

Dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon cihazı üreticisi olarak en büyük 50 operatörün 36'sının tercih ettiği, yeni nesil teknolojilerde öncü bir firmadır.


ciscocisco

Cisco

Bilgisayar Teknolojisi, Telekomünikasyon

Kaliforniya, ABD

Bir ağ teknolojileri şirketidir. Dünyadaki internet altyapısında ve kurumsal ağlarda kullanılan aktif cihazların %80'inden fazlası Cisco firması tarafından üretilmiştir.


delldell

Dell

Donanım

ABD

180 ülkede hizmet veren DELL, dünyanın en büyük kişisel bilgisayar üreticilerindendir. Aynı zamanda sunucu ve diğer ağ birleşenleri, veri depolama donanımı, yazılım, ve KDA (PDA) gibi yan bileşenler üretir.


IBMIBM
IBM

Bilgi Teknolojileri & Danışmanlık

ABD

Dünyada her yıl en fazla yeni patent alan en büyük bilişim teknolojisi şirketidir. 410.000'i aşkın çalışanı ile 170'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.


hpehpe
Hpe

Sunucu, Ağ donanım, Sistem entegratörlüğü, Yazılım, Bulut bilişim

ABD

Çok büyük bir uluslararası şirkettir. Bilgi işlem, baskı sistemleri ve sayısal görüntüleme donanımları üreticisidir. Ayrıca yazılım ve hizmet sağlayıcısıdır.


hphp
Hp

Bilgisayar, Akıllı telefon, Donanım, Sistem entegratörü

ABD

Dünya çapında hükümet, sağlık ve eğitim sektörlerindeki müşteriler dahil tüketiciler, küçük ve büyük işletmeler için geniş teknoloji ürünlerle beraber çeşitli yazılım ve bilişim teknolojisi hizmetleri sunar.


strstr
STR Vision CPM

BIM Çözümü

İtalya

STR Vision CPM, kontrol kapasitenizi arttırmak ve riskleri en aza indirgemek ve riskli olayların etkisini izlemek için AEC sektör uzmanları tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş güçlü ve esnek bir yazılımdır.


redhatredhat
Red Hat

Yazılım

ABD

Açık kaynaklı ve Linux tabanlı profesyonel yazılım şirketlerinin en büyüklerinden biridir. Yazılım sektörünün kabul görmüş ve önemli bir markasıdır. Şirket aynı zamanda her çocuğa bir bilgisayar projesine de destek vermektedir.


vmwarevmware
VmWare

Bilgisayar Yazılımı

Kaliforniya, ABD

Sanallaştırma yazılımları üreten bir şirket olan VMware, kuruluşların yazılım tanımlı bir işletme ve IT yaklaşımında uzmanlaşmasını sağlayarak müşterilerin dijital dönüşüm yolculuklarını hızlandırıyor.


veeamveeam
Veeam

Yazılım Geliştirme Süreci

İsviçre

VMware ve Hyper-V sanal ortamları için yedekleme, felaket kurtarma ve sanallaştırma yönetimi yazılımları geliştiren özel bir bilişim teknolojileri şirketidir.


lenovolenovo
Lenovo

Bilgisayar donanım, Elektronik

Pekin, Çin

Uluslararası Çin merkezli bilişim teknoloji şirketi olan Lenovo Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, El Bilgisayarı, Sunucu ve bilgisayar teknolojisi aksesuar ve donanımlarının üretimini yapmaktadır


adobeadobe
Adobe

Bilgisayar Yazılımı

Kaliforniya, ABD

Yaratıcılığı uzmanlıkla buluşturan Adobe, grafik ve medya yazılımlarını üreten şirkettir. Bu amaçlar doğrultusunda sağladığı hizmetlerle tasarım pazarında çok büyük bir yer edinmiştir.


autodeskautodesk
Autodesk

Bilgisayar Yazılımı

Kaliforniya, ABD

Endüstriyel ve teknik kullanıma dönük profesyonel yazılımlar geliştiren bir firmadır. Endüstriyel amaçlı yazılımları portföyünde bulundurmakla birlikte en çok yazılım kodu üreten firmaların başında olmasıyla da tanınır.


kasperskykaspersky
Kaspersky

Antivirüs Çözümü, Bilgisayar ve İnternet Güvenliği

Rusya

Bir güvenlik şirketi olan Kaspersky bilgisayar ve internet güvenliği üzerine çözümler sunmaktadır. Kaspersky Antivirüs sizi en yeni virüs, kötü amaçlı yazılım ve diğer tehditlere karşı korur.


eseteset
ESET

Antivirüs Çözümü, Bilişim Güvenliği

Bratislava, Slovakya

BT güvenlik şirketidir. ESET yazılımları gelişmiş proaktif antivirüs koruması sağlar. Yapılan araştırmalara göre Türkiye'de en çok kullanılan antivirüs yazılımı olmuştur.


AvastAvast
Avast

Antivirüs Çözümü

Prag Çek Cumhuriyeti

Avast bir antivirüs çözümü olarak bilgisayarınızı çeşitli tehditlerden ve casus yazılımlardan korur. Çözüm anlık tarama özelliği sayesinde bir virüs tespit ederse hem görsel hem sesli uyarı verir.


AVGAVG
AVG

Antivirüs Çözümü

Bilgisayar ve cebinizdeki virüs ve zararlı yazılımlara karşı, kullanımı kolay bir antivirüs yazılımıdır. Güçlü koruma ve performans sağlar. Tam olarak nasıl korunduğunuzu gösteren son derece basit bir tasarımı vardır.


Çözüm OrtaklarımızÇözüm Ortaklarımız
McAfee

Antivirüs Çözümü, Güvenlik Yazılımları

Kaliforniya, ABD

McAfee antivirüs ve bilgisayar güvenliği yazılımları üreticisidir. Virüs tespitinin yanında aynı zamanda sistem ayarlarınızı kontrol eder. Size firewall açık mı, yüklü bir antivirüs var mı gibi bilgileri sunar.


Çözüm OrtaklarımızÇözüm Ortaklarımız
Bitdefender

Antivirüs Çözümü, Güvenlik Yazılımları

Kaliforniya, ABD

McAfee antivirüs ve bilgisayar güvenliği yazılımları üreticisidir. Virüs tespitinin yanında aynı zamanda sistem ayarlarınızı kontrol eder. Size firewall açık mı, yüklü bir antivirüs var mı gibi bilgileri sunar.