İş İstasyonları Çözümleri

İş İstasyonları Çözümleri ile bilişim alanındaki birçok disiplini destekleyecek ileri teknolojiler sunuyoruz..

İş İstasyonları Çözümleri

İş istasyonları, normal bilgisayarların çalıştırmakta zorlanacağı güçlü hesaplama ve işlemleri gerektiren mühendislik, simülasyon, analiz programları gibi programların gereklerini sağlayan hızlı ve gelişmiş sistemlerdir. Sıradan bilgisayarlardan görünüş açısından büyük farklılığı olmasa da teknik donanım ve performans açısından üstün sistemlerdir. Taşınabilir (mobil) ve masaüstü versiyonları bulunmaktadır.Grid Group tüm ihtiyaçlarınızın giderilmesi hususunda uzman kadrosu ile faaliyet göstermektedir. Saha içi ve uzaktan sağlanan çözümlerle yaşanan herhangi bir probleme en kısa sürede müdehale edip işlerinizin sürekliliği sağlanır.

Neden Kullanılır?

Normal bilgisayarların düşük bellek uyarıları göstereceği ağır işlemleri çok hızlı ve sorunsuz biçimde görüntülemenize olanak sağlayacaktır. Gelişmiş donanım özellikleri, artırılabilir kapasitesi ile sonsuz işlem kapasitesi sağlar. Projelerinizin oluşturulması, ilerletilmesi, görüntülenmesi konularında hızlı çözümler sunar. Kaliteden ödün vermeden iş süreçlerinizin kısalmasına olanak verir, çözüm süreçlerinizin verimliliği artırır.

Hayalinizdeki Performansa Ulaşın

Normal bilgisayarlara göre daha fazla çekirdek bulundurduğu için çok daha üstün performanslara ulaşabilirsiniz. Hızlı, güvenilir ve genişleyebilen yapılarıyla iş akışınız büyüdükçe sistemini genişletme imkanı sunar. En girift 3D modelleri bile kolayca oluşturup görüntüleyebilrisiniz. Karmaşık veriler rahatlıkla üretilip, tüketilebilir. Yüksek performans masaüstü ve mobil cihazlar, enerji tasarrufu ve soğutma sistemleri ile muhteşem sonuçlar doğurur. Tedarik, destek ve operasyon hizmetleriyle varolan sisteminize kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Gelişmiş Yapıların Sunduğu Sınırsız İmkanlar

Gelişmiş ekran kartları, ileri derece görsel gerektiren mühendislik, tasarım gibi yoğun işlemlerin üstesinden gelir.Gelişmiş belleklerle hata oluşumu, sistem kilitlenmesi ve sistem çöküşleri gibi durumlara olanak vermez.Arttırılabilir harddisk kapasitesi, birçok sunucudan daha üstün performans ve kapasiteye ulaşmanızı sağlar.Soğutma kapasitesi ısınma sorunlarını ortadan kaldırır.

Mobil Cihazdan Beklenilenin Üstünde Performans

İnce yapısı ve hafifliği ile kolayca taşınmasına olanak sağlar.Uzun pil ömrü sayesinde sahada çalışırken şarjınızın bitmesinden çekinmenize gerek kalmadan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yüksek çekirdekte işlemcilerle verimliliğinize optimize edilmiş mobil iş istasyonları yoğun işlemlerin üzerinden gelmenize olanak sağlar.Mobil iş istasyonları yeni nesil grafik kartları ile 3D modelleme ve yoğun grafik kullanılan uygulamaları çalıştırmanın kolayca üstesinden gelir. Herhangi bir uygulamanın çalıştırılması konusunda hiçbir sıkıntı yaşamamanızı sağlar.

Masaüstü İş İstasyonları

Masaüstü iş istasyonları sıradan bilgisayar görünümlü, üstün donanım ve performanslı sistemlerdir. Genişletilebilir yapılarıyla iş büyümenize uyum sağlama özelliğine sahiptir. Grid Group Masaüstü İş İstasyonları Hizmetleri adı altında, çeşitli donımların iş hayatında kullanımına yönelik, envanter, yama, yazılım gereksinimlerini karşılamaya yönelik uzaktan veya saha içi servisler sağlar. Tamamen marka bağımsız olarak sağladığı bu hizmetler kurumların verimliliğini arttırırken projelerin tamamlanmasında veya devamlılığında önemli rol oynar.

Mobil İş İstasyonları

Mobil iş istasyonları, masaüstü iş istasyonları ile eş kapasite ve özelliklere sahip, taşınılabilir cihazlar olması özelliğine sahiptirler. Mobil iş istasyonlarının çeşitli yama, envanter, donanım gereksinimlerini de karşılayan Grid Group; saha içi ve saha dışı danışmanlık, proje yönetimi, tedarik hizmetleriyle kurumlara her türlü desteği sağlamaktadır. Mobil cihazlar özellikle farklı sahalarda çalışan kurumların birinci tercihi olmaktadır. Tedarik, destek, süreklilik konularında hizmetlerimizle kurumunuzun performansını arttırabilirsiniz.